Dzięki Winesave wino jest w doskonałej kondycji tygodniami po otwarciu butelki. Psucie się wina z powodu utleniania w otwartej butelce to już przeszłość.
Winesave chroni wino w otwartej butelce, tworząc na powierzchni wina warstwę czystego, obojętnego i bezwonnego gazu, zwanego argonem (cięższego od powietrza), tym samym chroniąc kolor i smak wina w całej ich złożoności. Co to oznacza dla miłośnika wina? To, że możesz pozwolić sobie na luksus wypicia kieliszka wina w domu. Nigdy więcej wino nie zmarnuje się z powodu utlenienia, nigdy nie będziesz już czuł się zmuszony, żeby wypić całą butelkę, tylko dlatego, że ją otworzyłeś. Dla tych, którzy w restauracjach, barach, kawiarniach i na degustacjach podają wino w kieliszkach, winsave daje gwarancję, że w każdym następnym kieliszku – dni lub tygodnie po otwarciu butelki – wino będzie w nieskazitelnej formie. Puszka winsave wystarcza na około 50-krotne zabezpieczenie wina.
WINESAVE™
żeby otwarte wino pozostało... doskonałe
Winsave™ może być stosowany do wina w każdym stylu, również do szampana lub wina musującego, do wina wzmacnianego lub koniaku, armaniaku, single maltów, itd. – zachowa cenne aromaty tych alkoholi.
Winsave™, wynalazek byłego pilota Daryla Daviesa, jest powszechnie dostępny za połowę ceny przyzwoitego wina. Ten mały pojemnik – świadectwo geniuszu – pozwala zabezpieczyć wino w otwartych butelkach i powracać do nich, kiedy przyjdzie na to ochota, oczekując takiej samej świeżości, jak wówczas, gdy butelka po raz pierwszy została odkorkowana – bez żadnego negatywnego wpływu na cechy wina.
To nie tylko rewolucja dla konsumentów, którzy mogą zachować swoje w połowie opróżnione butelki w dobrej formie, to również nowe możliwości dla restauracji i barów – chroniąc otwarte wina mogą zaoszczędzić mnóstwo gotówki.
Opinie:
„Jestem szczęśliwy, że mogę otworzyć butelkę naprawdę dobrego wina, kiedy mam ochotę na jeden czy dwa kieliszki – w innym wypadku pewnie bym tego nie zrobił, obawiając się, że stracę wino pozostałe w butelce” – Stephen James, winiarz, Voyager Estate.
„Używałem winesave przez kilka tygodni do ochrony wina w wielu butelkach i uznałem, że jest niezastąpiony. To niesamowicie przydatne narzędzie dla wszystkich miłośników wina. Bez wątpliwości będę korzystał z winesave w przyszłości i polecał winsave innym” – Sam Kim, krytyk wina, starszy sędzia w konkursach wina.
„...dostępny jest nowy i wyjątkowo prosty produkt, który wydaje się być bardziej skutecznym niż wszystkie poprzednie dla utrzymania świeżości wina w otwartej butelce” – Jancis Robinson, Master of Wine, korespondent ds. wina Financial Times
„Spróbowałem winesave raz i zostałem jego bezwarunkowym zwolennikiem. To wspaniałe, że zawsze możemy mieć pod ręką urządzenie winsave, które rzeczywiście działa i utrzymuje wino w dobrym zdrowiu przez długi czas. Jestem przekonany, że każdy miłośnik wina musi to mieć” – Dawn Davies, szef sommelierów, Selfridges Wlk. Brytania.
„W listopadzie otworzyłem butelkę Hunter Shiraz, spróbowałem i natychmiast, po dodaniu winsave™, zamknąłem butelkę. Zajrzałem do niej 2,5 miesiąca później, wino było świeże jak pączek róży” – Ben Edwards, przewodniczący Sommeliers Australia, wydawca „Wine Guide”.
Wirra Wirra RSW Shiraz 2006
240.00zł
Do porównania
Zobacz szczegóły
|
Wirra Wirra RSW Shiraz 2007
240.00zł
Do porównania
Zobacz szczegóły
|
Wirra Wirra DEAD RINGER Cabernet Sauvignon 2006
240.00zł
Do porównania
Zobacz szczegóły
|